SKUP I AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA


Posiadasz nieruchomość na sprzedaż? Zamiast działać samodzielnie, zdecyduj się na skup nieruchomości i usługi profesjonalistów.

Sprzedaż nieruchomości - niezależnie od jej lokalizacji - wymaga dużych nakładów pracy. Przede wszystkim musisz zadbać o to, by prezentowała się ona jak najlepiej - duża konkurencja na rynku nieruchomości sprawia, że Twoja oferta powinna wyróżnić się w jakiś sposób. Jeżeli nie oferujesz mieszkania w centrum miasta w niskiej cenie, może się okazać, że wcale nie tak łatwo będzie znaleźć klienta. Duże developerskie osiedla powstają w atrakcyjnej lokalizacji, a nowoczesne wyposażenie oraz możliwość podejmowania samodzielnych decyzji odnośnie rozkładu mieszkania sprawia, że wiele osób decyduje się na zakup nowego mieszkania zamiast wybierać nieruchomość na rynku wtórnym. Dodatkowo mieszkania gotowe do zamieszkania są wyżej cenione - jeśli Twoja nieruchomość wymaga remontu, niewykluczone, że konieczne będzie przeprowadzenie niezbędnych prac jeszcze przed rozpoczęciem procesu sprzedaży. Ponadto musisz stworzyć odpowiednie zdjęcia oraz szczegółowy opis, a potem umawiać się z zainteresowanymi osobami. Nieuregulowany stan prawny może być również przeszkodą dla kupujących oraz zniechęcać potencjalnych nabywców. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie agencja nieruchomości. Dzięki temu zyskasz pomoc profesjonalistów, którzy szybko i bezproblemowo przeprowadzą cały proces sprzedaży.

Jeśli chodzi o rynek nieruchomości w stolicy, rządzi się on swoimi prawami

Warszawa jest bardzo popularną lokalizacją - wiele osób to właśnie tam planuje rozpocząć swoją karierę lub osiedlić się na stałe. Jeśli posiadasz nieruchomość, którą planujesz sprzedać, nasze biuro pośrednictwa nieruchomości pomoże Ci w osiągnięciu najkorzystniejszych warunków sprzedaży. Prowadzimy skup nieruchomości w Warszawie oraz wielu polskich miastach. Dzięki temu doskonale znamy rynek nieruchomości i świetnie rozeznajemy się w panujących na nim cenach. To sprawia, że gdy powierzysz nam swoją nieruchomość będziemy negocjować najlepszą ofertę. Ponieważ posiadamy tak szerokie kontakty w całym kraju, systematycznie tworzymy bazę potencjalnych kupujących; to sprawia, że szybciej znajdujemy nabywców na oferowane przez nas nieruchomości. W sytuacji gdy zależy Ci na gotówce i szybkiej sprzedaży, warto postawić na najlepszych i zapewnić sobie w ten sposób bezproblemową i błyskawiczną transakcję.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem

Nasze biuro nieruchomości już od wielu lat zajmuje się skupem nieruchomości. Nasze doświadczenie oraz znajomość rynku sprawiają, że grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa. Możesz nam zaufać, ponieważ finalizację transakcji przeprowadzamy w obecności notariusza. Cały proces rozpoczyna się od kontaktu: możesz zadzwonić do nas lub skontaktować się z nami poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej. Po wstępnych ustaleniach oraz przygotowaniu przez Ciebie dokumentacji nieruchomości następuje wycena. Jest ona darmowa, a nasz analityk przeprowadzi ją jak najszybciej; przeprowadzamy skup nieruchomości nawet w 24 godziny. Nawet jeśli Twoja nieruchomość nie jest w stanie idealnym, możesz zdecydować się na nasze biuro pośrednictwa nieruchomości. Również nieruchomości do remontu czy po pożarze, a także mieszkania po zmarłej osobie mogą uzyskać atrakcyjną cenę.

Prowadzimy także sprzedaż nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym; nieruchomości zadłużone lub z obciążeniem hipotecznym nie są również dla nas problematyczne. Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa transakcji; przelew wykonujemy zazwyczaj jeszcze w gabinecie notariusza, tuż po dopełnieniu wszelkich formalności. Możesz skorzystać także z opcji depozytu notarialnego: my składamy depozyt na rachunku notariusza, a on z kolei wykonuje przelew. W ten sposób zyskujesz pewność, że cały proces przebiegnie bezproblemowo. Rzetelność oraz niezawodność są naszą wizytówką. Naszym Klientom oferujemy także pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów czy wątpliwości oraz usługi prawne.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.