SKUP NIERUCHOMOŚCI ŚLĄSK


Jeśli posiadasz nieruchomość na Śląsku, możesz zdecydować się na sprzedaż przy pomocy profesjonalnej agencji nieruchomości.

Śląsk jest regionem dynamicznie rozwijającym się, a wielu inwestorów to właśnie tutaj decyduje się na rozwijanie swojej działalności. Nieruchomości znajdujące się w okolicy mogą osiągać naprawdę atrakcyjne ceny, jednak przeprowadzenie sprzedaży jest bardzo długotrwałym procesem. Musisz przygotować się na to, że nieruchomość będzie wymagała remontu, zainteresowane osoby nie będą stawiać się na spotkania lub zaproponują Ci mało interesującą cenę, a ogłoszenie o sprzedaży trzeba będzie wielokrotnie przeredagowywać. Jeżeli nie chcesz zajmować się tym wszystkim, możesz zlecić to wszystko profesjonalnej agencji nieruchomości. Nasza firma przeprowadza skup nieruchomości na Śląsku, dzięki czemu możesz złożyć na nasze ręce całość prowadzenia transakcji. Pomożemy Ci w skompletowaniu dokumentów, przeprowadzimy wycenę oraz umówimy się na finalizację u notariusza. Jeśli potrzebna Ci będzie pomoc w przeprowadzce oraz transport rzeczy, możesz na nas liczyć.

Nasze biuro nieruchomości to najlepszy wybór

Posiadamy duże doświadczenie, jeśli chodzi o skup nieruchomości na terenie całej Polski. Zajmujemy się skupem mieszkań w świetnym stanie, ale również nieruchomości wymagających generalnego remontu, po pożarze lub po osobie zmarłej. Jeżeli obawiasz się, że Twoja nieruchomość posiada nieuregulowany stan prawny i jest obciążona lokatorem, służebnością lub dożywociem - zleć cały proces sprzedaży naszej agencji, by bez problemu uzyskać gotówkę. Możesz skontaktować się z nami za pomocą strony internetowej: specjalny formularz umożliwia przesłanie do nas swojego numeru telefonu. Oddzwonimy do Ciebie, by ustalić kolejne kroki oraz szczegóły spotkania z rzeczoznawcą celem wyceny. Jest ona darmowa, a nasz analityk przygotuje ją w przeciągu 24 godzin. Taki błyskawiczny proces sprawia, że możemy umówić się na finalizację transakcji bez zbędnego oczekiwania. Jeśli chodzi o dokumenty, które będą niezbędne przed wyceną, ich listę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Konieczny będzie akt własności, który stanowi podstawę nabycia, a ponadto numer Księgi Wieczystej oraz cała dokumentacja związana z wysokością zadłużenia, jeżeli takowe występuje.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i niejasności jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów i oferujemy im pomoc prawną. Naszym priorytetem jest połączenie szybkości transakcji z pełnym bezpieczeństwem, dlatego finalizację całego procesu przeprowadzamy w obecności notariusza. Jeśli zależy Ci na czasie, a jednocześnie chcesz bezproblemowo sprzedać nieruchomość - skontaktuj się z nami.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.