SKUP NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ


Agencja nieruchomości zajmuje się skupem nieruchomości w woj. wielkopolskim

Nasza agencja to doświadczone biuro nieruchomości, która zajmuje się skupem nieruchomości na terenie całej Polski; Poznań, Warszawa, Kraków i inne miasta mogą skorzystać z naszych usług. Zapewniamy naszym Klientom najlepsze ceny sprzedaży, dlatego nie musisz zajmować się przeglądaniem ofert i ustalaniem ceny za nieruchomość. Sięgając po nasze usługi zyskujesz pewność, że sprzedasz nieruchomość nie tylko za dobrą cenę, ale również bez zbędnych formalności. Prowadzimy skup nieruchomości w Poznaniu oraz innych miastach, dlatego jeśli nieruchomość znajduje się poza Twoim miejscem zamieszkania bez problemu dokonasz jej sprzedaży. Zajmujemy się skupem nieruchomości w różnych stanie - od lokali gotowych do użytku po mieszkania po osobie zmarłej czy nieruchomości po pożarze. W przypadku skomplikowanego stanu prawnego, na przykład zadłużenia, obciążenia hipotecznego oraz nieruchomości z lokatorem, dożywociem czy służebnością. Nawet jeśli Twoja nieruchomość wymaga remontu, jesteśmy otwarci na propozycje i dokładamy wszelkich starań, by osiągnęła ona najwyższą cenę rynkową. Wybierając nasze usługi zyskujesz gwarancję szybkiej i bezproblemowej sprzedaży.

Biuro nieruchomości z najwyższą jakością

Jako profesjonalna agencja nieruchomości Poznań dbamy o to, by Twoje pieniądze były bezpieczne: po podpisaniu umowy u notariusza wykonujemy w jego obecności przelew na konto Klienta. Umożliwiamy także skorzystanie z depozytu notarialnego, czyli przelewu wykonywanego na konto notariusza, a dopiero z niego - na konto Klienta. W ten sposób zyskujesz szybki i bezproblemowy dostęp do gotówki. Zależy nam także na tym, by skup nieruchomości nie wiązał się dla naszych Klientów z żadnymi niedogodnościami: począwszy od pierwszego kontaktu, aż do finalizacji służymy naszą pomocą oraz poradnictwem prawnym. Jeśli w trakcie skupu pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, nasze biuro nieruchomości wyjaśnia je na bieżąco. Jako rzetelne biuro nieruchomości staramy się uzyskać dla naszych Klientów najwyższą cenę sprzedaży, dzięki czemu nie musisz osobiście zajmować się szukaniem nabywcy i tworzeniem oferty oraz ogłoszeń. Wszystko to sprawia, że nie tylko zyskujesz szybki i bezpośredni dostęp do gotówki, ale również nie musisz zajmować się formalnościami. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi i zapraszamy do kontaktu na każdym etapie transakcji.

Dbamy o to, by cały proces przebiegał szybko i bezproblemowo

Skup nieruchomości w Poznaniu rozpoczynamy od kontaktu z Tobą: możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie internetowej. Po pozostawieniu nam swojego numeru telefonu nawiążemy z Tobą kontakt i ustalimy wszystkie szczegóły transakcji. Na naszej stronie znajduje się także lista dokumentów, które należy przygotować; to przede wszystkim Akt Własności oraz numer Księgi Wieczystej. Dzięki temu przyspieszysz dodatkowo cały proces. Następnym krokiem jest przeprowadzenie wyceny. Nasz analityk majątkowy dokona jej w przeciągu 24 godzin - w ten sposób jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży nie musisz tracić niepotrzebnie czasu na oczekiwanie. Po przygotowaniu kompletnej dokumentacji sprzedaży spotykamy się u notariusza; w kancelarii odbywa się finalizacja całej transakcji, a Klient otrzymuje pieniądze na swoje konto. Na życzenie organizujemy również transport rzeczy, więc jeśli potrzebujesz pomocy w przeprowadzce, możesz liczyć na nas. Zapraszamy do dalszego kontaktu celem ustalenia szczegółów transakcji oraz spotkania.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.