BIURO NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW


Jako biuro nieruchomości wiemy, że we Wrocławiu nie brakuje wyjątkowych mieszkań w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Nawet mając niepowtarzalny lokal, nie zawsze można go jednak łatwo sprzedać. Decyduje o tym wiele czynników, na które często nie masz wpływu. Zamiast jednak obniżać cenę swojej kwatery albo wybierać typowe biuro pośrednictwa nieruchomości, któremu zapłacisz prowizję za znalezienie klienta, możesz zdecydować się na sprzedanie mieszkania nam. Dzięki temu zyskasz na czasie, a oferta, którą otrzymasz będzie bardzo korzystna. Szybko odkupimy od Ciebie nieruchomość, którą być może próbujesz spieniężyć od kilku lat, a następnie sprzedamy ją jednemu z wielu naszych klientów. Ty nie poniesiesz żadnego ryzyka, za to rozwiążesz problem mieszkania, które stoi nieużywane albo wkrótce nie będzie Ci potrzebne z powodu planowanej przeprowadzki.

Nieruchomości zadłużone – szybko je odkupimy!

Nasze biuro nieruchomości działa na terenie całej Polski, a więc również we Wrocławiu. Często mamy okazję bywać w tym mieście na spotkaniach z klientami i wyceniać domy oraz mieszkania. Jeśli Ty również masz tam posiadłość, zapraszamy do kontaktu. Interesują nas nie tylko zadbane lokale. Jako biuro nieruchomości we Wrocławiu skupujemy także kwatery z lokatorem, dożywociem oraz domy zadłużone i obciążone hipoteką. Jeśli posiadasz lokal mieszkaniowy, handlowy czy działkę, która jest zadłużona albo w kiepskim stanie, nadającym się jedynie do remontu, odezwij się do nas. Odkupujemy także i takie nieruchomości, oferując Ci dobrą cenę i szybką transakcję pod okiem notariusza. Nasze biuro nieruchomości chętnie pomoże Ci rozwiązać problemy ze sprzedażą, które być może ciągną się od lat. Zadzwoń lub napisz do nas i zacznij zastanawiać się nad tym, na co przeznaczyć pieniądze, które otrzymasz od nas za mieszkanie.

Wsparcie na każdym etapie sprzedaży

Biuro nieruchomości we Wrocławiu to nie tylko dobry klient, który zaproponuje Ci najlepszą cenę za Twoją kwaterę. Jesteśmy partnerami dla naszych kontrahentów. Poza darmową wyceną Twojego mienia proponujemy również wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych ze sprzedażą i skompletowaniu dokumentów. Pomożemy Ci nawet zorganizować transport wszystkich Twoich rzeczy do nowego miejsca. Zależy nam na budowaniu dobrych, trwałych relacji, dlatego możesz na nas liczyć. Jeśli interesuje Cię biuro nieruchomości Wrocław poznał się już na naszym doświadczeniu. Skorzystaj z naszego wsparcia i Ty!

Współpracując z nami, nie narażasz się na ukryte koszty, a przed, jak i po transakcji, możesz dopytać o każdy szczegół, który Cię interesuje. Nasze biuro pośrednictwa nieruchomości działa na nieco innej zasadzie niż typowe agencje tego rodzaju. Z nami nic nie ryzykujesz, nie musisz pokazywać swojego mieszkania kolejnym klientom i płacić prowizji za znalezienie kogoś, kto odkupi Twój lokal. Nasze biuro nieruchomości samo odkupi Twój majątek, płacąc w gotówce. Nie będziesz czekać na kredyty, dokumenty czy decyzje. Z nami wszystko potoczy się szybko i bezpiecznie, tak aby możliwie ograniczyć stres związany z przenosinami w nowe miejsce lub po prostu zapewnić Ci środki pieniężne, których potrzebujesz. Jeśli interesuje Cię nasze biuro pośrednictwa nieruchomości Wrocław możemy odwiedzić w krótkim czasie. Napisz lub zadzwoń do nas, a my wyjaśnimy Ci szczegóły i przybędziemy na spotkanie w odpowiednim dla Ciebie terminie. Dzięki nam raz na zawsze pozbędziesz się problemu nieużywanej nieruchomości lub w końcu przeniesiesz się w miejsce, w którym zawsze chciałeś żyć.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.