BIURO NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA


Nie jesteśmy zwykłą agencją nieruchomości z Warszawy! Nasze biuro zajmuje się odkupem mieszkań, domów i lokali użytkowych. Na problemy ze sprzedażą różnych posiadłości proponujemy to samo rozwiązanie – skontaktuj się z nami. Biuro nieruchomości w Warszawie sprawnie i darmowo wyceni Twoją kwaterę, a następnie odkupi ją od Ciebie bez pośredników i ukrytych kosztów. Szybko otrzymasz gotówkę, na którą być może czekałeś od kilku lat. Nie będziesz musiał pokazywać mieszkania kolejnym potencjalnym klientom czy wstawiać zdjęć na portale ogłoszeniowe. Nasze biuro nieruchomości wyśle jedynie rzeczoznawcę, aby ocenił stan i wartość Twojego domu albo lokalu. Zaproponujemy Ci najlepszą cenę, a jeśli zgodzisz się sprzedać nam swoje mieszkanie, od razu przejdziemy do konkretów.

Biuro nieruchomości dbające o kontrahentów

Decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że na każdym etapie wesprzemy Cię doświadczeniem w branży. Nasze biuro pośrednictwa nieruchomości działa na rynku od wielu lat, jednak zasady pracy są nieco inne niż w typowej agencji. Przede wszystkim nie płacisz nam żadnych prowizji, a my zamiast szukać Ci klientów na mieszkanie, stajemy się stroną transakcji. Dzięki temu biuro nieruchomości w Warszawie znacznie ułatwia Ci proces sprzedaży. Nie musisz czekać na osoby zainteresowane Twoim lokalem mieszkaniowym lub użytkowym. Po odkupieniu go od Ciebie sami zajmujemy się odsprzedażą tej nieruchomości. Ty w tym czasie możesz już spokojnie wydawać pieniądze z transakcji na nowe mieszkanie albo na cokolwiek chcesz.

Dla wielu osób kluczowe jest to, że odkupujemy nie tylko majątek w świetnym stanie oraz z uregulowanymi sprawami prawnymi i finansowymi. Jeśli potrzebne Ci specjalne biuro nieruchomości Warszawa jest przez nas często odwiedzana. Wykonujemy w stolicy wizje lokalne i proponujemy sprzedaż zadłużonych mieszkań. Nasz rzeczoznawca przygotowuje dokumentację domów z dożywociem czy niespłaconą hipoteką. Jeśli posiadasz lokal, do zakupu którego nie ma chętnych z powodu jego zawiłej sytuacji, nasze biuro nieruchomości służy pomocą. Odwiedzimy Twoje mieszkanie, sklep czy działkę i zaproponujemy korzystną cenę. Szybko rozwiążesz problem, a my pomożemy Ci załatwić formalności. Pieniądze za sprzedaż otrzymasz zawsze w momencie finalizacji transakcji u notariusza.

Skuteczne rozwiązanie kwestii sprzedaży nieruchomości

Zastanawiasz się, w jaki sposób działamy? Jeśli interesuje Cię nasze nietypowe biuro pośrednictwa nieruchomości Warszawa, jak i inne miasta w każdym rejonie Polski, są przez nas odwiedzane specjalnie dla naszych kontrahentów. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz wiadomość za pomocą formularza kontaktu na naszej stronie internetowej, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nasze biuro nieruchomości umówi się również z Tobą na spotkanie. Wybierzemy termin, który będzie dla Ciebie maksymalnie dogodny. Następnie odbędzie się wizja lokalna, czyli dokładnie obejrzymy Twoje mieszkanie. To także czas, aby biuro nieruchomości spojrzało w dokumenty, takie jak księgi wieczyste. Podpowiemy Ci, jakich jeszcze informacji będziemy potrzebować do wyceny, a następnie otrzymasz od nas indywidualną ofertę. Jeżeli ją przyjmiesz, to nasze biuro pośrednictwa nieruchomości pomoże Ci dopilnować wszystkich formalności potrzebnych do sprzedaży. Ostatni krok będzie zaś stanowiła finalizacja, czyli wizyta u notariusza zakończona podpisaniem dokumentów i wypłatą gotówki zgodnie z umową i w pełni bezpiecznie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług! Pokaż nam swoją nieruchomość, a my zaproponujemy Ci dobrą cenę.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.