BIURO NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ


Zazwyczaj, chcąc sprzedać nieruchomość, musisz liczyć się z tym, że może to zająć sporo czasu. Niekiedy, przy dużej konkurencji, potrzeba nawet kilku lat, aby znaleźć nabywcę na dom czy mieszkanie. Nie da się też uniknąć prezentowania nieruchomości wielu interesantom i związanych z tym niedogodności. Jeśli więc zależy Ci na tym, żeby szybko otrzymać pieniądze za dom, ponieważ na przykład znalazłeś już ofertę innego lokum, do którego chcesz się przenieść, proponujemy Ci nasze usługi. Biuro nieruchomości w Poznaniu odkupi Twoją posiadłość w korzystnej cenie. Nie będziesz więc musiał sukcesywnie obniżać oferty, chcąc przyciągnąć nowych klientów.

Nasze biuro nieruchomości rozwiązaniem problemów ze sprzedażą

Oferujemy odkup Twojego domu, mieszkania lub działki. Nasze biuro nieruchomości to dobry partner w interesach. Dzięki nam nie musisz latami czekać na klientów. Wyślij nam wiadomość lub zadzwoń, a umówimy się na spotkanie i za darmo wycenimy Twoją posiadłość. Następnie od razu przejdziemy do finalizacji. Nasze biuro nieruchomości w Poznaniu umówi wizytę u notariusza, na której kupimy od Ciebie mieszkanie czy dom i od razu otrzymasz za nie pieniądze. Przekonasz się, że transakcje z nami to przyjemność. Nie będziesz musiał czekać na decyzje klientów, na otrzymanie kredytu i inne czynniki, które powodują, że sprzedaż znacznie przeciąga się w czasie. Nasze biuro nieruchomości odkupi od Ciebie własność od ręki. Cały proces przebiegnie naprawdę szybko, a jednocześnie w pełni bezpiecznie. Pomożemy Ci skompletować wszystkie potrzebne dokumenty, a transakcja zostanie zakończona pod okiem osoby zaufania publicznego, czyli notariusza.

Skupowanie nieruchomości w Poznaniu i całej Polsce

Nasze biuro nieruchomości działa w Poznaniu, ale też na terenie innych polskich miast. Jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy rejon kraju, aby się z Tobą spotkać, przeprowadzić wizję lokalną nieruchomości, a następnie bez zbędnych formalności odkupić ją od Ciebie, proponując najwyższą cenę. Co ważne, interesują nas nie tylko posiadłości w komfortowym stanie, gotowe od razu do zamieszkania. Skupujemy także domy z dożywociem albo lokatorem. Nasze biuro nieruchomości interesują również działki czy lokale zadłużone, komornicze lub hipoteczne. Ponadto, aby ułatwić Ci przeprowadzkę, pomagamy zorganizować transport rzeczy i dopełnić wszystkich formalności. Jeśli jest Ci potrzebne biuro nieruchomości Poznań to jedno z miast, w których często się pojawiamy. Szukając klienta na mieszkanie, pamiętaj, że my możemy odkupić je od Ciebie praktycznie od razu!

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.