AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WE WROCŁAWIU


Nieruchomości są składnikami majątku, które najczęściej mają dużą wartość, ale nie są łatwe do spieniężenia. Jeśli od dawna męczysz się ze sprzedażą domu, działki czy mieszkania, to dokładnie wiesz, co mamy na myśli. Nie oznacza to jednak, że musisz pogodzić się z aktualną sytuacją i spokojnie czekać aż w końcu znajdzie się kupiec na Twoje mieszkanie. Nasza agencja nieruchomości chętnie pomoże Ci rozwiązać problem i dokona skupu posiadanego przez Ciebie majątku.

Jaki majątek skupuje nasza agencja nieruchomości?

Kontaktując się z naszym biurem, możesz od ręki sprzedać mieszkanie, dom czy działkę. Nie ma znaczenia, czy jest to nieruchomość gotowa do zamieszkania, zadłużona czy obciążona prawem dożywocia. Skupujemy mieszkania w różnym stanie fizycznym, jak i prawnym. Nasza agencja nieruchomości we Wrocławiu odkupi od Ciebie majątek, na który trudno jest znaleźć innych nabywców. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz nam wszystkie dokumenty, a my po rozeznaniu rzeczoznawcy za darmo wycenimy Twoją nieruchomość. Jeżeli masz dom czy mieszkanie w innym mieście, również możesz zgłosić się do naszej agencji. Skupujemy bowiem nieruchomości na terenie całego kraju.

Agencja nieruchomości we Wrocławiu i zalety odkupu

W każdym mieście znajdują się mieszkania czy działki, które trudno jest sprzedać. Nasza agencja nieruchomości świadczy więc usługi odkupu, aby pomóc klientom w spieniężeniu składników ich majątku. Nie musisz już dłużej prezentować mieszkania potencjalnym nabywcom, zastanawiać się, czy tym razem nieruchomość zrobiła dobre wrażenie i czy zadłużenie nie będzie stanowiło problemu. Agencja nieruchomości we Wrocławiu pomoże Ci, skupując mieszkanie za gotówkę, bez długiego oczekiwania i formalności, a jednocześnie w pełni bezpiecznie.

Decydując się na sprzedaż domu lub mieszkania nam, masz pewność, że otrzymasz natychmiastową zapłatę i będziesz dysponować gotówką, która jest Ci akurat potrzebna. Nie będziesz więcej zastanawiał się, w jaki sposób reklamować swoje mieszkanie, aby przyciągnąć uwagę osób, które mogą być zainteresowane zakupem. Co więcej, nie wydasz ani złotówki na pośredników. Nasza agencja nieruchomości szybko wyceni Twoje mienie i sporządzi potrzebną dokumentację do notariusza. Transakcja zostanie zakończona zgodnie z prawem, pod okiem osoby zaufania publicznego, do której wspólnie się udamy. Wypłata gotówki nastąpi jeszcze w gabinecie notariusza.

Skupowanie lokali mieszkaniowych i użytkowych

Jeżeli do tej pory nie mogłeś sprzedać domu, ponieważ obciążony był hipoteką czy dożywociem albo Twoje mieszkanie było zbyt duże i w mało komfortowym stanie, aby interesowały się nim duże grupy klientów, nasza agencja nieruchomości ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Odkupimy Twoje mienie, proponując korzystną ofertę, po otrzymaniu dokumentacji i ocenie lokalu przez rzeczoznawcę. Jeśli interesuje Cię agencja nieruchomości Wrocław to jedno z wielu miast, w których działamy. Skupujemy nie tylko mieszkania czy domy, ale również lokale użytkowe.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.