AGENCJA NIERUCHOMOŚCI W GDAŃSKU


Sprzedaż lub wynajem nieruchomości wiąże się z szeregiem różnych działań, które trzeba podjąć zanim znajdzie się nabywcę lub lokatora. W obu przypadkach musisz przygotować się na wystawianie ogłoszeń na portalach internetowych, a następnie nużące prezentacje lokalu mieszkaniowego czy handlowego potencjalnym klientom. Niejedna agencja nieruchomości zaproponuje Ci wsparcie w poszukiwaniu nabywców lub wynajmujących, jednak w przypadku ich znalezienia, będziesz musiał zapłacić prowizję. Ponadto przy sprzedaży często musisz liczyć się z oczekiwaniem na to aż kupujący otrzyma kredyt. Z kolei wynajem, mimo zapewniania stałego dopływu gotówki, w pewnym stopniu angażuje Cię cały czas. Musisz bowiem pilnować rachunków, przesyłać najemcom rozliczenia za media, a w przypadku awarii zadbać o ich jak najszybsze usunięcie. Nic dziwnego, że wielu osobom nie uśmiecha się takie rozwiązanie.

Agencja nieruchomości – skupowanie mieszkań w dobrej cenie

Jeśli masz dość fatygi związanej z wynajmem albo nie chcesz dłużej czekać aż uda się w końcu sprzedać Twoje mieszkanie, mamy dla Ciebie propozycję. Nasza agencja nieruchomości zajmuje się odkupem domów, działek, mieszkań czy lokali handlowych. Możesz sprzedać nam swoje mienie, otrzymując za nie godziwą zapłatę. Co więcej, transakcja przebiegnie ekspresowo, a Ty od razu otrzymasz pieniądze w gotówce. Bez oczekiwania na kredyty, bez zbędnych formalności. Jednocześnie będziesz miał pewność, co do bezpieczeństwa sprzedaży. Proces sfinalizujemy bowiem u notariusza. Nasza agencja nieruchomości w Gdańsku, jak i w innych miastach, odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże przygotować niezbędną dokumentację. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać jego oczekiwaniom, dlatego oferujemy na przykład transport rzeczy z mieszkania. U nas możesz liczyć na profesjonalizm i kompleksową obsługę.

Nieruchomości zadłużone a odkup

Jeśli zastanawiasz się czy nasza agencja nieruchomości Gdańsk i inne miasta odwiedza tylko w poszukiwaniu mieszkań w świetnym stanie i z uregulowaną sytuacją finansową, to informujemy, że nie. Oferujemy również odkup lokali zadłużonych, komorniczych czy obciążonych hipoteką. Nasza agencja nieruchomości chętnie przyjrzy się Twojemu majątkowi i zaproponuje najbardziej adekwatną cenę. Interesują nas także domy czy mieszkania z dożywociem, służebnością czy lokatorem. One również mogą zostać przez nas odkupione w obecności notariusza. Agencja nieruchomości w Gdańsku czeka na kontakt z Twojej strony niezależnie od stanu, w jakim jest Twoje mieszkanie czy działka.

Doskonale wiemy, że nawet w przypadku posiadania przez Ciebie zadbanej nieruchomości nie zawsze możesz liczyć na szybką sprzedaż. Sytuacja rynkowa szybko się zmienia, podobnie jak zapotrzebowanie na konkretne mieszkania czy domy. Nasza agencja nieruchomości powstała jednak po to, aby ułatwić Ci proces sprzedaży dobytku. Zgłoś się do nas i skorzystaj z darmowej wyceny. Przekonasz się, że zaoferujemy Ci najwięcej, a w czasie całego procesu sprzedaży będziemy do Twojej dyspozycji.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.