SKUP MIESZKAŃ WROCŁAW

Aby uzyskać korzystną cenę podczas sprzedaży mieszkania, konieczna jest dobra znajomość rynku.

Do sprzedaży mieszkania należy się odpowiednio przygotować; nie wystarczy jedynie stworzenie i zamieszczenie w Internecie ogłoszenia ze szczegółowymi zdjęciami. Wrocław jako duże miasto posiada dużą konkurencję na rynku mieszkaniowym - nowoczesne osiedla, w których developerzy oferują gotowe mieszkania w atrakcyjnych cenach sprawiają, że nie każda oferta sprzedaży przyciągnie uwagę potencjalnych nabywców. O ile duże mieszkania znajdujące się w ścisłym centrum zawsze będą wzbudzały zainteresowanie, to w przypadku innych osiedli na nabywcę możesz czekać kilka tygodni, a nawet miesięcy. Jeśli nie chcesz troszczyć się ciągle o nowe ogłoszenia oraz cały czas czekać na telefon, zdecyduj się na usługi profesjonalistów. Nasza agencja prowadzi skup mieszkań we Wrocławiu oraz wielu innych polskich miastach. W ten sposób nasza baza klientów stale się powiększa, dzięki czemu możemy znaleźć dla Ciebie odpowiedniego nabywcę. Nasze duże doświadczenie oraz znajomość rynku nieruchomości sprawia, że oferujemy najkorzystniejsze ceny. Dzięki korzystaniu z naszych usług możesz szybko i bezproblemowo sprzedać swoją nieruchomość.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie

Ponieważ każde mieszkanie jest inne, skup mieszkań musi charakteryzować się dużą elastycznością - z tego względu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasz analityk przygotuje specjalnie dla Ciebie wycenę w oparciu o stan mieszkania. Nie musisz obawiać się w przypadku mieszkań wymagających remontu czy po pożarze - uwzględniamy również takie przypadki. Prowadzimy także sprawy sprzedaży mieszkań po osobie zmarłej, ale nie tylko; również posiadłości z nieuregulowanym stanem prawnym, zobowiązaniami hipotecznymi czy dożywociem lub lokatorami wchodzą w zakres naszych usług. Dzięki temu nawet w przypadku problematycznych spraw możesz skorzystać z naszej pomocy. Przykładamy wielką wagę do jakości świadczonych przez nas usług, dlatego na każdym etapie sprzedaży świadczymy naszym Klientom specjalistyczne doradztwo.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy problemów służymy pomocą. Nasz zaufany zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu nie musisz martwić się o całość transakcji. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo: umożliwiamy naszym Klientom skorzystanie z depozytu notarialnego, a przelew wykonujemy podczas wizyty u notariusza. Dzięki temu zyskujesz szybki i bezproblemowy dostęp do pieniędzy. Dodatkową zaletą korzystania z naszych usług jest przeprowadzenie darmowej i szybkiej wyceny: w ciągu 24 godzin możesz liczyć na profesjonalną wycenę, która nie jest dodatkowo płatna. Pomoc prawna, którą oferujemy wszystkim naszym Klientom na każdym etapie transakcji sprawia, że bez problemu skompletujesz niezbędną dokumentację oraz przygotujesz się do finalizacji całego procesu. Zaufało nam już wielu Klientów - dołącz do tego grona i przekonaj się, jak bezproblemowo przebiega u nas skup mieszkań.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.