SKUP MIESZKAŃ WARSZAWA


Jeśli planujesz sprzedaż mieszkania, sięgnij po pomoc profesjonalistów

Planujesz zmianę mieszkania? Nieoczekiwane wydatki sprawiają, że potrzebujesz szybkiej gotówki? Budujesz dom i masz zamiar się przeprowadzać? A może masz odziedziczone mieszkanie, którego nie chcesz wynajmować? W każdym z tych przypadków najlepszym rozwiązaniem będzie sprzedaż mieszkania.

Jeśli posiadasz nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji, z pewnością wielu chętnych odpowie na Twoje ogłoszenie. Przykładem może być Warszawa, w której ceny mieszkań osiągają często atrakcyjną wysokość. Jednak coraz częściej kupujący zwracają uwagę nie tylko na położenie nieruchomości, ale również jej standard. Jeżeli Twoje mieszkanie wymaga remontu lub jest po pożarze, możesz mieć problemy ze sprzedażą. Również mieszkania z lokatorami, służebnością czy dożywociem nie są tak proste do sprzedania. Dlatego jeżeli planujesz sprzedaż mieszkania, nie musisz już przeglądać i porównywać innych ofert. Zamiast poszukiwać korzystnej ceny i układać odpowiednie ogłoszenie, możesz zdecydować się na usługi profesjonalnej agencji nieruchomości. W ten sposób nie musisz zajmować się wszystkimi niezbędnymi formalnościami i dokumentacją.

Nasze biuro prowadzi skup mieszkań w Warszawie oraz innych lokalizacjach. Ponieważ działamy na terenie całego kraju, posiadamy szerokie grono potencjalnych nabywców - dzięki temu szybko jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedniego kupca. Nasze bogate doświadczenie sprawia, że doskonale radzimy sobie również w przypadku lokali z nieuregulowanym stanem prawnym lub wymagającymi remontu. Wybierając nasze usługi zyskujesz także pomoc w przypadku przeprowadzki - załatwimy bezproblemowy transport rzeczy oraz oferujemy Ci wsparcie i poradnictwo prawne na każdym etapie transakcji.

Nasza agencja świadczy usługi na najwyższym poziomie

Jeśli chodzi o skup mieszkań, najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie ze sprawdzonych agencji. Dzięki temu zyskujesz pewność, że proponowana cena mieszkania będzie najatrakcyjniejszą ofertą. Nasze biuro posiada duże doświadczenie oraz szeroką wiedzę i znajomość rynku nieruchomości. Ponadto każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów - to sprawia, że dopasujemy wszystkie terminy do Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na współpracę. Dobrze wiemy, że czas w przypadku tego typu transakcji jest bardzo ważny, dlatego przykładamy wielką wagę do realizacji w 24 godziny. Szczególnie ważne jest dla nas również bezpieczeństwo całej transakcji. To dlatego finalizujemy sprzedaż w obecności notariusza, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości udzielamy porad i pomagamy w rozwiązaniu ewentualnych problemów. Jesteśmy pewnym i bezpiecznym biurem nieruchomości, które już od wielu lat świadczy usługi na rzecz Klientów na terenie całego kraju. Doskonała znajomość rynku nieruchomości zarówno w Warszawie, jak i innych miejscowościach sprawia, że podejmujemy się skupu mieszkań - także tych wymagających remontu lub po osobie zmarłej.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.