SKUP MIESZKAŃ BYDGOSZCZ


Prowadzimy skup mieszkań na terenie całej Polski

Jesteśmy doświadczoną agencją nieruchomości z dużym doświadczeniem i bazą klientów w całej Polsce. Prowadzimy skup mieszkań zarówno w stanie gotowym do zamieszkania, jak i do remontu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów jesteśmy elastyczni i dopasowujemy terminy do ich możliwości. Sprzedaż mieszkania wymaga dopełniania wielu formalności oraz skompletowania dokumentacji, dlatego jeśli nie wiesz, jak szybko przeprowadzić cały proces - zgłoś się do nas po pomoc. Jako profesjonaliści posiadamy dużą znajomość rynku nieruchomości, dzięki czemu zyskujesz w ten sposób gwarancję najlepszych warunków sprzedaży. Bydgoszcz nie jest pod tym względem wyjątkiem: jeśli chodzi o skup mieszkań w Bydgoszczy, oferujemy naszym Klientom najlepsze ceny.

Jeśli Twoje mieszkanie nie jest w idealnym stanie i wymaga sporych nakładów pracy lub remontu, możesz mieć problem z szybkim znalezieniem nabywcy. Nie każdy właściciel jest także zainteresowany wynajmowaniem mieszkania i koniecznością przeprowadzenia wielu gruntownych wymian oraz napraw. W takim przypadku nasza agencja nieruchomości umożliwi Ci szybką sprzedaż: otrzymujesz dzięki temu możliwość dostępu do gotówki. W przypadku pozostawiania sobie mieszkania w takim stanie staje się ono sposobem na zamrożenie pieniędzy; dlatego sprzedaż i uzyskanie środków na nowe inwestycje to najlepsze rozwiązanie. Decydując się na usługi naszej agencji masz możliwość bezproblemowej sprzedaży mieszkania.

Oferujemy atrakcyjne ceny i minimum formalności

Od wielu lat zajmujemy się skupem nieruchomości, dlatego posiadamy duże doświadczenie. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie. Nawet jeśli Twoja nieruchomość jest zniszczona z powodu pożaru lub jest to mieszkanie po osobie zmarłej, możesz liczyć na nasze usługi. Prowadzimy także skup mieszkań o nieuregulowanym stanie prawnym: zadłużenie, obciążenie hipoteczne czy lokator, służebność lub dożywocie nie są dla nas problemem. Jeśli chcesz samodzielnie sprzedać swoje mieszkanie, przed Tobą konieczność stworzenia ogłoszenia oraz wiele wizyt potencjalnych przyszłych właścicieli.

Jeżeli nie masz czasu lub możliwości zajmować się ciągłym odbieraniem telefonów i umawianiem wizyt - wybierz usługi profesjonalnej agencji nieruchomości. Przy ustalaniu terminu spotkania poprosimy Cię o przygotowanie dokumentacji mieszkania: dzięki temu przyspieszysz proces sprzedaży. Lista niezbędnych dokumentów znajduje się także na naszej stronie internetowej. Następny krok to wycenia, którą przeprowadza nasz specjalista. Analityk majątkowy przygotuje ją nawet w przeciągu 24 godzin, więc cały proces sprzedaży przebiega sprawnie i bezproblemowo. Na koniec umawiamy się na wizytę u notariusza, by dopełnić pozostałych formalności. Wykonujemy wówczas również przelew środków na Twoje konto - dzięki temu zyskujesz gwarancję szybkiego dostępu do swoich pieniędzy.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.