AGENCJA NIERUCHOMOŚCI TYCHY

Skup nieruchomości w wielu polskich miastach

Jeżeli już od pewnego czasu nie możesz sprzedać swojej nieruchomości, konieczne może być skorzystanie z usług profesjonalistów. Nasza agencja nieruchomości w Tychach to najlepsze rozwiązanie: nie tylko Tychy, ale również inne miasta korzystają z naszych usług. To sprawia, że posiadamy rozległe kontakty, a nasza baza potencjalnych klientów stale rośnie. Agencja nieruchomości działa błyskawicznie, więc jeżeli zależy Ci na czasie, możesz skorzystać z naszych usług. Przeprowadzamy wycenę nawet w 24 godziny. Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na bezproblemowym i szybkim sfinalizowaniu transakcji.

Dokładamy wszelkich starań, by spełniać wszystkie oczekiwania naszych Klientów

Agencja nieruchomości Tychy podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia: dzięki temu bez problemu umówisz się z nami na spotkanie, by jak najszybciej sprzedać nieruchomość. Możesz zadzwonić do naszego biura lub wysłać maila oraz skontaktować się poprzez specjalny formularz dostępny na stronie internetowej. Umówimy się wizję lokalną, podczas której przedstawisz nam papiery - ich listę znajdziesz na naszej stronie. Nasz analityk wyceni Twoją nieruchomość, a my przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty. Finalizacja transakcji następuje u notariusza; wówczas wykonujemy również przelew na Twoje konto. Ponieważ świetnie znamy rynek nieruchomości, możemy zaproponować Ci najlepszą cenę za Twoje mieszkanie lub inną nieruchomość.

Jeśli obawiasz się, że nie uda Ci się sprzedać nieruchomości z powodu obciążenia hipotecznego, zadłużenia oraz innych problemów z nieuregulowanym stanem prawnym, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci również w sprzedaży mieszkania obciążonego lokatorem, dożywociem lub służebnością. Również w przypadku mieszkania po osobie zmarłej możemy umówić się na wycenę oraz sprzedaż. Naszym Klientom oferujemy także pomoc prawną na każdym etapie transakcji oraz odpowiadamy na wszystkie pytania, a także wyjaśniamy wątpliwości. Agencja nieruchomości stawia na rzetelność, bezpieczeństwo i jednocześnie szybkość transakcji - możesz liczyć na naszą pomoc.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.