AGENCJA NIERUCHOMOŚCI ŁÓDŹ

Potrzebna Ci sprawdzona i rzetelna agencja nieruchomości w Łodzi? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: zarówno Łódź, jak i inne miasta na terenie całej Polski mogą na nas liczyć.

Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, którzy od wielu lat prowadzą skup nieruchomości w wielu miastach. Doskonale znamy rynek nieruchomości, wszystkie jego zagrożenia oraz możliwości. W ten sposób jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepszą cenę za Twoją nieruchomość. Prowadzimy skup niezależnie od jej stanu: skupujemy nieruchomości gotowe do zamieszkania, ale również zadłużone, z obciążeniami hipotecznymi, a także nieruchomości wraz ze służebnością, lokatorem czy dożywociem. Nawet jeśli Twoja nieruchomość wymaga remontu, agencja nieruchomości zaprasza - interesują nas także mieszkania po pożarze lub po osobie zmarłej. Pomagamy także w przeprowadzce, ponieważ organizujemy dla naszych Klientów transport rzeczy. Wszystko to sprawia, że sprzedaż przebiega szybko oraz bezproblemowo.

Oferujemy naszym Klientom atrakcyjne ceny oraz szybkie przeprowadzenie całego procesu

Jako profesjonalna agencja nieruchomości Łódź łączymy w naszych działaniach dwa ważne dla naszych Klientów aspekty: szybkość transakcji oraz jej bezpieczeństwo. Z jednej strony dokładamy wszelkich starań, by wszystko przebiegło szybko i bez zbędnych formalności, z drugiej z kolei dbamy o to, by nasi Klienci na każdym etapie sprzedaży mogli zasięgnąć porady profesjonalistów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasza pomoc prawna pozwoli Ci na wyjaśnienie wszystkich kwestii. Jednocześnie doskonale wiemy, że szybki dostęp do gotówki jest dla wielu osób sprawą kluczową, dlatego przelew na Twoje konto wykonujemy podczas finalizacji procesu w obecności notariusza.

Od momentu pierwszego kontaktu z nami i ustaleniu szczegółów całej transakcji działamy szybko i niezawodnie: do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Co ważne, nasze działania nie wiążą się z żadnymi ukrytymi kosztami: przeprowadzona przez nas wycena również jest darmowa. Dla wszystkich naszych Klientów tworzymy atrakcyjną ofertę z najwyższą ceną odkupu. Wybierając usługi naszej agencji nieruchomości możesz liczyć na kompleksową obsługę oraz pomoc prawną. Wspieramy naszych Klientów przy dopełnianiu wszystkich formalności, a ponieważ zajmujemy się przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów, nie musisz się o nie martwić. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz szybką realizację.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie transakcje odbywają się u notariusza.
Sporządzony akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z gotówką za nieruchomość.

Formularz kontaktowy


© Copyright 2017 Skupmieszkaniowy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.